Tineretul Liber iulie 18, 2006

Descrierea firmei:
Societate romano-
americana, ECSO & EXO este specializata in ERP,
sisteme de achizitii de date si control procese industriale, fiind
prima companie care a proiectat, implementat si dezvoltat sisteme
integrate de management pe specific economic national, cele mai
reprezentative aplicatii fiind EXMAN si COMMECSO.

Descrierea postului:
Implementarea si dezvoltarea de Sisteme Integrate ERP pe baza de
specificatii, utilizand tehnologiile C#, .NET, Clipper, Xbase++,
FoxPro 2.6, Visual Studio .Net 2005, ORACLE, MySQL.

Cerinte:
-Experienta cel putin pentru una dintre tehnologiile mentionate;
-Creativitate, putere de concentrare, disponibilitate de deplasare,
lucru in echipa;

Oferta (bonus):
-Salariu motivant (bonusuri la finalizarea proiectelor) dupa
trecerea perioadei de proba (2-5 saptamani);
-Dezvoltare de proiecte interesante realizate in tehnologii moderne;
-Mediu de lucru tanar si entuziast;

Persoanele interesate pot trimite cv-ul la adresa de e-mail
office@ecsoexo.ro pana la data de 25.07.2006.